Aktualności

Aktualności

Informacja dla osób jadących na obóz letni - KORMORAN 2021

Kochani,
w załącznikach są podane szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu dzieci i młodzieży na letni obóz. Wydaje mi się, że jest wszystko, ale w razie jakichkolwiek pytań bardzo proszę o maila pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na Messengerze - Grzegorz Krzywicki.
Strona internetowa naszego ośrodka - https://owkormoran.com/
Przewoźnik autokarowy jest sprawdzony i ten sam od kilku lat czyli - https://www.busimpero.pl/
W naszej kadrze nastąpi pewna zmiana ponieważ Sensei Mateusz Bonk zmienił pracę i niestety nie dostał urlopu w terminie obozu, ale następnym razem na pewno się uda. W miejsce Senseia Mateusza mamy wspaniałą i godną zastąpienia osobę.
Kadra, aż się już pali do wyjazdu z nami więc mamy wszystko. ?
Na wycieczki na miejscu będziemy mieli jeden autokar z "Busimpero" i jeden z kierowców zostanie z nami na miejscu. Tym autokarem będziemy podróżowali do Farmy Strusi Afrykańskich - https://l.facebook.com/l.php...
Drugi autokar wynajmiemy z firmy lokalnej i zawiezie II turę na wycieczkę do Kaszubskiego Muzeum Etnograficznego w Wdzydzach - http://www.muzeum-wdzydze.gda.pl/.
Bony turystyczne będziemy rozliczali na miejscu więc prosimy przekazać dane do skorzystania z bonu wychowawcom w dniu wyjazdu lub wysłać mi mailowo, ale od 1 sierpnia br. kiedy będziemy na miejscu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
Szanowni Państwo, mamy również pewną tradycję związaną z I dyskoteką na naszym obozie i na tej dyskotece - wręcz balu przebieramy się za postacie zgodne z tematyką obozu, którą będzie wszelkie "piractwo, piraci oraz inni korsarze". Bardzo prosimy Was i przygotowanie dzieciom strojów, przebrań i naprawdę nie muszą to być kosztowne rzeczy.
Wystarczy odrobinę chęci oraz inwencja twórcza naszych, kochanym mam. ???
Pogoda zarezerwowana, wszystko gra, Sztab Generalny Federacji nie śpi i czuwając trzyma rękę na pulsie. Nie możemy się już doczekać lata i sierpnia. ?
 
 
Uprzejmie prosimy rodziców korzystających z "bonów turystycznych" o przekazanie kodu wychowawcy w dniu zbiórki!
 
 
12

Karta Obozowa 2021 - Instrukcja

Szanowni Państwo,

Poniżej zostały rozpisane dwa sposoby, aby pobrać kartę obozową. Pierwsza metoda wykorzystuje dysk Google, druga natomiast usługi Dropbox.

Metoda I - Dysk Google

Aby pobrać kartę obozowa należy:

  1. Wejść na stronę https://drive.google.com/file/d/1tOrMIt8W0dF6yP_JoZMO0cUoh7P0M2li/view?usp=sharing
  2. Za pomocą kliknięcia w ikone pobierania (zaznaczone kolorem czerwonym) pobrać kartę

ins2.png

 

Metoda II - Dropbox

Aby pobrać kartę obozowa należy:

  1. Wejść na stronę https://www.dropbox.com/s/7044szn13cp40uy/Karta-Obozowa-Kormoran-2021.pdf?dl=0
  2. W wyskakującym okienku należy wybrać opcję Nie, dziękuję, przejdź do wyświetlania lub zamknąć okno za pomocą przycisku X (zaznaczone kolorem żółtym)
  3. Następnie za pomocą kliknięcia ikony pobierania (zaznaczone kolorem czerwonym) należy rozwinąć menu pobierania
  4. Wybrać opcję Pobierz bezpośrednio 

ins.png

Wykonanie powyższych kroków pozwoli Państwu na pobranie karty obozowej.

×

Log in