Licencja

Licencja

Kochani,
nie będę komentował obecnej sytuacji, ale jak dobrze wiecie to mamy przedłużenie kwarantanny do końca miesiąca. Na podstawie poprzednich doświadczeń obym się mylił, ale przypuszczam, że tak szybko to się nie zakończy.
Chcemy od przyszłego tygodnia wrócić na matę we wszystkich sekcjach tam gdzie będzie udostępniona sala ponieważ najwięcej problemów mamy w Żorach, ale monitorujemy sytuację na bieżąco.
Pomimo kontrowersji obecnych rozporządzeń nie chcemy nikogo z Państwa narażać na jakiekolwiek nieprzyjemności i kłopoty dlatego dzięki zaangażowaniu oraz determinacji Sensei Moniki dziś otrzymaliśmy licencję Polskiego Związku Przeciągania Liny i każdy z naszych uczniów dzięki temu może wykupić licencję zawodnika, która powołuje nas do kadry narodowej "C" związku bez względu co to znaczy. Dzięki temu spełnimy wymagania nawet tych kontrowersyjnych rozporządzeń.
Kochani,
zainwestowaliśmy z pieniędzy UKS kwotę 650 zł na zakup takiej licencji dzięki czemu nasi uczniowie będą mogli nabyć licencję związku za kwotę 15 zł rocznie i choćby była potrzebna miesiąc to uważam, że i tak to jest najlepsze rozwiązanie. Dzięki takiej licencji będziemy mogli normalnie trenować bez strachu, paniki jakichkolwiek kontroli i gdziekolwiek posiadacz takiej licencji będzie chciał ćwiczyć, a nie wiemy co przyniesie nam bieżący rok i jakie jeszcze zapowiadają się restrykcje czy obostrzenia. Bez zakupu licencji klubowej również można wstąpić do związku indywidualnie, ale w takim przypadku koszt rocznej licencji wynosi 50 zł i jest znacznie dłuższy czas oczekiwania.
naprawdę znaleźliśmy dla Was najlepszą i najtańszą w Polsce możliwość trenowania. Zwracamy się z pytaniem do Was i potrzebujemy teraz wspólnego zjednoczenia się, aby móc normalnie trenować i zadbać o kulturę fizyczną dzieci, młodzieży jak i nas - osób dorosłych.
Ktokolwiek z Państwa będzie chciał wysłać dziecko czy samemu wziąć udział w naszych zajęciach dobrze byłoby, aby taką licencję posiadał ponieważ obawiam się, że w przypadku jakiejkolwiek kontroli każdy z uczestników musi się legitymować przynależnością do związku.
Jeśli ktokolwiek z Państwa nie ma ochoty przejść przez tą procedurę to możemy czekać do końca kwarantanny z tym, że nikt nie wie jak długo ona jeszcze potrwa.
W ostateczności możecie Państwo zrezygnować z naszych zajęć, ale według mnie nie o to chyba chodzi choć decyzja jak zwykle należy do Państwa.
Szanowni Państwo,
nasi instruktorzy odezwą się do Państwa z pytaniem co robimy i w razie chęci posiadania licencji związku musicie jako rodzice w imieniu dzieci wypełnić i podpisać formularz. Musimy formularz mieć w oryginale i żadne skany nie wchodzą w rachubę.
Dzieci i młodzież powyżej 12 roku życia musi mieć wypełniony formularz testu sprawności, który należy podpisać i dołączyć z formularzem przystąpienia do związku.
Poprosimy o wpłatę 15 zł na konto UKS "EFYA", które znajdziecie na naszej stronie internetowej - www.yoshinkan.pl w zakładce "kontakt", a w tytule bardzo proszę wpisać - opłata licencyjna, imię i nazwisko dziecka bądź osoby ćwiczącej.
Dziś jest środa. Mamy na to mało czasu więc chcąc przyspieszyć procedurę, aby otrzymać niniejsze formularze proszę o kontakt z własnym instruktorem lub ze mną za pośrednictwem adresu email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na Messengerze.
Kochani, takie czasy. My się nie poddajemy. A Wy ?
Ruch należy teraz do Was i mam nadzieję do zobaczenia na macie w przyszłym tygodniu.
Grzegorz Krzywicki

Facebook

Leave a comment

×

Log in